آذربایجان‌شرقی: ۳ کشته و ۶ مصدوم در دو سانحه رانندگی

13940815000251_PhotoL

اویان نیوز: مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: بامداد امروز واژگونی خودرو در جاده مرند- جلفا مرگ سه تن و مصدومیت شدید یک تن دیگر را به‌دنبال داشت.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مرکز فوریت‌‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی، حبیب حسینقلی‌زاده اظهار داشت: امروز جمعه پانزدهم واژگونی خودرو مرگ سه نفر و مصدومیت یک تن دیگر را به همراه داشت.

وی افزود: با اعلام این حادثه به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان مرند، پایگاه فوریت‌های پزشکی زنوز به محل اعزام شد و تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ مرگ ۳ تن و مصدومیت یک تن را تأیید کردند.

حسینقلی‌زاده اضافه کرد: تنها مصدوم حادثه که به‌شدت دچار صدمات در تمام اندام‌های بدن شده بود با اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان مرند انتقال داده شد.

پراید و سمند ۵ تن را راهی بیمارستان کرد

به گزارش فارس، مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: در جاده سراب – اردبیل برخورد پراید و سمند، مصدومیت ۵ تن را به دنبال داشت.

وی افزود: ظهر امروز جمعه ساعت ۱۳:۴۰ در کیلومتر ده جاده سراب – اردبیل گزارش برخورد دو دستگاه سواری به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان سراب اعلام شد.

حسینقلی‌زاده اضافه کرد: تکنسین‌های اعزامی در گزارش خود از برخورد خودرو سواری پراید و سمند خبر دادند که منجر به مصدومیت ۵ تن شده بود.

حسینقلی‌زاده اظهار داشت: مصدومان حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان سراب انتقال داده شدند، حال یکی از مصدومان وخیم اعلام شده است.

The post آذربایجان‌شرقی: ۳ کشته و ۶ مصدوم در دو سانحه رانندگی appeared first on پایگاه خبری – تحلیلی اویان نیوز.

…read more

From:: Oyan News