نماینده تبریز: مقصر اصلی فدراسیون فوتبال است/فدراسیون: ما بی خبریم

اویان نیوز: آخرین دیدار تیم فوتبال تراکتورسازی در چهاردهمین دوره لیگ برتر ایران با حاشیه هایی مواجه شد که به زعم هواداران تراکتور، فدراسیون فوتبال ایران به عمد مانع قهرمانی این تیم در لیگ برتر شد.

به گزارش اویان نیوز، جمعه ۲۵اردیبهشت۹۴ دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و نفت تهران در حالی به پایان رسید که بازیکنان، کادر فنی و تماشاگران حاضر در ورزشگاه یادگار امام تبریز برای دقایقی فکر می کردند قهرمان ایران شده اند.

این اتفاق زمانی رخ داد که از دقیقه ۸۷ بازی راه های ارتباطی، اینترنت و شبکه تلفن همراه در ورزشگاه مسدود شد و از بلندگوی ورزشگاه اعلام شد نتیجه همزمان تیم های سایپا و سپاهان مساوی به پایان رسیده و با این نتایج تراکتور قهرمان لیگ برتر است.

با این حال با گذشت چند دقیقه و پس از معلوم شدن کذب بودن این مسئله، تماشاگران تراکتور با واکنش به این اقدام با ماموران امنیتی حاضر در ورزشگاه درگیر شده و چند نفر از این افراد بازداشت و زخمی شدند.

به نوشته سایت برنامه ۹۰، یکی از عکاسهای دور زمین دیده بود که یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال به نیمکت تراکتورسازی گفته که بازی سپاهان و سایپا دو بر دو شده است و حتی با دوربین تلویزیون هم مصاحبه کرد.

تونی اولیورا سرمربی تیم تراکتورسازی در واکنش به اتفاقات پس از بازی به خبرنگاران گفت: آنها به ما کلک زدند و نباید او [فعانی داور دیدار] به تبریز می‌آمد بلکه باید به اصفهان می‌رفت و در جشن قهرمانی سپاهان شرکت می‌کرد.

چند ساعت پس از این اتفاقات، منصوریان سرمربی تیم راه آهن درباره اتفاقات پایان بازی به ایسنا گفت: اواخر بازی فردی وسط زمین آمد و با دست اشاره کرد که بازی سپاهان ۲-۲ شده است. این ۸ دقیقه زشت را ۸ دقیقه تلخ تاریخ فوتبال ایران می‌دانم.

محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز …read more

From:: Oyan News