بازگشت زنان از مسیر استادیوم یادگار امام و حضور ۹۰ هزار سرخ پوش

اویان نیوز: در حالی که کمتر از چند ساعت تا آغاز دیدار تراکتور سازی و نفت باقی مانده است استادیوم یادگار امام به طور کامل پر شده است اما هواداران همچنان در حال ورود به استادیوم هستند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، دیدار ۲ تیم تراکتورسازی و نفت تهران از ساعاتی دیگر آغاز می‌‌شود که این دیدار حواشی را در پی دارد:

زنانی که به همراه خانواده در اطراف استادیوم حضور داشتند توسط نیروی انتظامی به خارج از محدوده استادیوم هدایت شدند و اجازه تردد در مسیر استادیوم به آنها داده نشد.

در حالی که حدود ۳ ساعت تا آغاز این دیدار باقی مانده است استادیوم یادگار امام به طور کامل پر شده است اما هواداران همچنان در حال ورود به استادیوم هستند.

نزدیک ۳ هزار هوادار در حال حاضر پشت درهای بسته ماندند.

تعدادی از هواداران تراکتورسازی قصد حضور در جایگاه خبرنگاران را داشتند که مسئولان جایگاه از ورود آنان به جایگاه خبرنگاران ممانعت به عمل آوردند.

یکی از لیدرهای تیم تراکتورسازی با حضور در وسط زمین تشویق هواداران را هماهنگ تر کرد و آنان به سبک هواداران بشیکتاش به تشویق تیم تراکتورسازی پرداختند.

به علت تکمیل کامل ظرفیت استادیوم هوادارانی که تا کنون نتوانسته اند وارد سکوها شوند اقدام به بالارفتن از نرده ها و حضور در قسمت های بلند ورزشگاه کردند.

شهریار عباس‌زاده که در دیدار تراکتورسازی مقابل استقلال با پای پیاده از شهرستان خداآفرین به تهران رفته بود در زمین مسابقه حضور پیدا کرد و مورد تشویق هواداران قرار گرفت. وی پس از این تشویق ها دور افتخار زد.

۲ عکاس پرتغالی که سال گذشته مستندی برای تونی اولیویرا ساخته بودند در ورزشگاه حضور پیدا کردند.

گفته شده نزدیک به ۹۰ هزار تماشاگر با حضور در ورزشگاه یادگار امام از نزدیک شاهد این دیدار خواهند بود.

The post بازگشت زنان …read more

From:: Oyan News