آذربایجان غربی: ۱۷ نفر در اثر تصادفات رانندگی در تعطیلات نوروز جان باختند

اویان نیوز: فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی گفت: طی ایام تعطیلات نوروزی در اثر تصادفات رانندگی ۱۷ نفر در استان جان خود را از دست دادند.

به گزارش اویان نیوز، سرهنگ عباس فرمانی در گفتگو با خبرگزاری مهر با بیان اینکه این تعداد در اثر وقوع ۱۴ تصادف فوتی جان باخته اند اظهار داشت: میزان فوتی ها در طول مدت زمان مشابه پارسال ۲۸ نفر بود که ۳۹ درصد کاهش نشان می دهد.

وی با بیان اینکه هدف گذاری اولیه پلیس، کاهش ۱۰ درصدی تلفات سوانح رانندگی در کشور و آذربایجان غربی بود عنوان کرد: در مجموع ۳۵۶ تصادف فوتی، جرحی و خسارتی در جاده های آذربایجان غربی در مدت اجرای طرح نوروزی امسال اتفاق افتاد که ۶۶ مورد بیشتر از طرح نوروزی سال گذشته بود.

سرهنگ فرمانی با اشاره به افزایش ۴۳ درصدی تصادفات جرحی و ۱۲ درصدی مصدومان رانندگی در مدت اجرای این طرح در استان نسبت به طرح نوروزی سال گذشته گفت: طرح نوروزی امسال پلیس راه از ۲۵ اسفند ماه آغاز شده بود و تا ۱۴ فروردین ماه سال جاری ادامه داشت.

فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی از همکاری تنگاتنگ تمامی دستگاه های مرتبط با ستاد اجرایی خدمات سفر استان با نیروی انتظامی ابراز خرسندی کرد و افزود: امسال همکاری اورژانس و فوریت های پزشکی، نیروهای امداد و نجات و راه و شهرسازی با ناجا بسیار مطلوب بود.

The post آذربایجان غربی: ۱۷ نفر در اثر تصادفات رانندگی در تعطیلات نوروز جان باختند appeared first on پایگاه خبری – تحلیلی اویان نیوز.

…read more

From:: Oyan News