زنجان: تصادفات رانندگی ۱۲ کشته و زخمی برجای گذاشت

اویان نیوز: جاده های زنجان پرحادثه ترین و خونین ترین روز از تعطیلات نوروزی را پشت سر گذاشت و در دو حادثه جداگانه پنج نفر کشته شدند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به وقوع یک فقره تصادف فوتی در جاده زنجان-بیجار گفت: در این حادثه خودروی به علت برخورد چهار دستگاه خودروی زانتیا، پراید، پیکان و وانت نیسان سه نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند.

سرهنگ اصغر شیرمحمدی با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۲۰.۲۰ دقیقه شامگاه روز چهارشنبه ۱۲ فرودین ماه رخ داد افزود: در این حادثه خودوری زانتیا به علت سبقت و سرعت غیر مجاز با سه دستگاه خودروی پراید، پیکان و وانت نیسان برخورد کرد که در پی آن سه نفر از سرنشینان خودروی پراد کشته و دو نفر از سرنشین خودروی پیکان و همچنین سرنشین زانتیا مجروع شدند.

وی ادامه داد: وضعیت مصدومین وخیم گزارش شده است.

سرهنگ شیرمحمدی همچنین با اشاره به وقوع یک فقره تصادف فوتی در محور زنجان-قزوین حدفاصل سه راهی طارم افزود: در این حادثه به دلیل انحراف به چپ یک دستگاه خودروی پیکان از از لاین جنوبی به لاین شمالی با تریلی که در لاین مخالف درحرکت بوده برخورد کرده و دو سرنشین آن کشته و سه سرنشین دیگر به شدت مجروح شدند.

رئیس پلیس راه استان زنجان افزود: با تلفات جاده ای روز گذشته تعداد تلفات جاده ای تعطیلات نوروزی در استان زنجان به ۱۳ نفر افزایش یافت.

The post زنجان: تصادفات رانندگی ۱۲ کشته و زخمی برجای گذاشت appeared first on پایگاه خبری – تحلیلی اویان نیوز.

…read more

From:: Oyan News