قاضی پور: وزیر ورزش و جوانان باید از ملت آذربایجان عذرخواهی کند

اویان نیوز: نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی گفت: حوادث روز چهارشنبه والیبال نشان از بی کفایتی رییس فدراسیون والیبال داشت.

به گزارش اویان نیوز، نادر قاضی پور در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: مقصر اصلی حادثه روز چهارشنبه والیبال، فدراسیون والیبال است چون با احتساب ترتیب بازیها به صورت رفت و برگشت، چرا بازی فینال شهرداری اورمیه و پیکان تهران در تهران برگزار شد آن هم در سالن کوچکی که ظرفیت ۶ هزار نفری دارد، در حالیکه سالن ۱۲ هزار نفری هم برای این بازی محیا بود و هیچ مشکلی در این راستا وجود نداشت که بنده علت این موضوع را از وزیر ورزش و جوانان پیگیر هستم.

وی همچنین با انتقاد از عملکرد صدا و سیما در این راستا گفت: نحوه تفسیر و گزارش مفسر و گزارشگر صدا و سیما نیز تنش زا بود و خود عاملی در ایجاد این حادثه بود که صدا سیما باید با گزارشگر برخورد جدی کند.

قاضی پور افزود: عامل دیگر این درگیریها، برخورد فیزیکی نیروی انتظامی بوده که هم قبل از شروع بازی به بیش از ۵۰ نفر زد و خورد داشته است و هم در حین تخلیه سالن بوده که با باتوم جوانان و بچه ۱۰ ساله را لگد کوب کرده اند.

وی ادامه داد: در اسلام و آموزه های دینی ارزش و جایگاه خاصی به مهمان قایل شده است در حالیکه این نحوه برخورد با هواداران تیم والیبال شهرداری اورمیه که به عنوان مهمان در آنجا حضور داشتند جای تاسف دارد که آنها را با چهره خون آلود بدرقه کردند.

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی گفت: این موضوع را از طریق سوال از وزیر محترم کشور و هم وزیر ورزش و جوانان تا احقاق حقوق مردم پیگیری خواهیم کرد تا با عواملی که در ایجاد این حادثه ناگوار دست …read more

From:: Oyan News