اردبیل: کمبود نشاط اجتماعی؛ استقبال گسترده از حداقل ها

11538

اویان نیوز: کمبود گزینه های متعدد و قابل قبول سرگرمی مفرح و شادی آفرین در اردبیل موجب شده زندگی شهروندان با خلأهای گسترده نشاط و شادی اجتماعی همراه بوده و در اغلب موارد همین امر خود مشکل آفرین باشد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، برگزاری جشنواره آدم برفی برای اولین بار در اردبیل و استقبال گسترده شهروندان دستاوردهای قابل تاملی در برداشت. دستاوردهایی که به نظر می رسد خود به عنوان یک مطالعه میدانی می تواند در برنامه ریزی مجدد دستگاه های اجرایی به کار آید.

این جشنواره فرصتی برای حضور خانواده های اردبیلی و حتی جوانان و نوجوانان فراهم ساخت تا دور هم جمع شوند و شادی کنند.

حضور تعداد قابل توجهی از شهروندان که متجاوز از هزار نفر بودند نشان می داد نه تنها برنامه شاد و مفرح در این شهر مورد نیاز است بلکه مورد استقبال نیز واقع می شود.

یکی از شهروندان اردبیلی به همراه خانواده خود مشغول ساختن آدم برفی است. جالب توجه آنکه پدر خانواده بیش از بقیه اعضا هیجان دارد. در پاسخ به این سوال که آیا لذت می برید، می گوید: بله چرا که نه. کی شده بتوانیم دور هم آدم برفی بسازیم.

ضرورت توجه به شاداب سازی خانواده ها

جشنواره آدم برفی تنها جشنواره ای نیست که شهروندان اردبیلی از آن به صورت گسترده استقبال کردند. جشنواره های دیگری که طی ماه های اخیر با حضور هنرمندان و با فضای شاداب برگزار شده نیز با استقبال همراه بوده است.

اردبیلی ها حتی یک فرصت شادب بودن را از دست نداده اند و بیشترین علاقمندان را نیز خانواده هایی تشکیل داده اند که با هدف یک بعد از ظهر شاداب دست به دست هم به این مراسمات آمده اند.

علی رستمی یک شهروند اردبیلی می گوید اگر پدر و مادرها بخواهند فرزند خود را برای تفریح …read more

From:: Oyan News