سلماس: لغو مجوز کنسرت موسیقی آذربایجانی سهند در روز اجرای مراسم

sehend musiqi

اویان نیوز: مسئولان فرهنگی شهر سلماس مانع برگزاری کنسرت موسیقی آذربایجانی گروه سهند در این شهر شدند.

به گزارش اویان نیوز، چهارشنبه ۶اسفند۹۳ درحالی که گروه موسیقی سهند سلماس برای اجرای کنسرت آماده می شد، رامین پورعباس رئیس اداره ی ارشاد این شهر با اعلام لغو مجوز کنسرت، برنامه ی این گروه موسیقی را ابطال کرد.

براساس این گزارش، رامین پورعباس رئیس اداره ی ارشاد دلیل ابطال این کنسرت را مخالفت اداره اطلاعات شهر سلماس عنوان نموده است.

این کنسرت که اولین برنامه ی موسیقی هنرمندان بومی شهرستان سلماس به شمار می رفت، قرار بود در روزهای ۶ ، ۷ و ۸ اسفندماه در آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان سلماس برگزار شود.

گفته ی می شود، کنسرت موسیقی آذربایجانی گروه سهند با استقبال “بی سابقه ی» شهروندان سلماسی روبه رو شده و اکثر بلیط های این برنامه به فروش رفته بود.

مجوز برگزاری این کنسرت از سوی اداره ارشاد و فرهنگ استان آذربایجان غربی صادر و از سوی نیروی انتظامی شهرستان سلماس نیز تایید شده بود.

این اولین بار نیست که مسئولان فرهنگی و امنیتی با اجرای کنسرت موسیقی آذربایجانی مخالفت می کنند، در روزهای اخیر نیز مجوز کنسرت موسیقی آذربایجانی به سرپرستی عباس نیکروان در شهر قوشاچای (میاندوآب) لغو گردید.

The post سلماس: لغو مجوز کنسرت موسیقی آذربایجانی سهند در روز اجرای مراسم appeared first on پایگاه خبری – تحلیلی اویان نیوز.

…read more

From:: Oyan News