کواچ شهروند افتخاری اورمیه شد

اویان نیوز: درحاشیه دیدار اولین بازی دور رفت مرحله پلی آف در اورمیه بین تیم والیبال شهرداری اورمیه و بازرگانی جواهری گنبد اسلوبودان کواچ به عنوان شهروند افتخاری اورمیه معرفی شد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران که سابقه حضور در تیم های پگاه و آذرپیام ارومیه را در اوایل دهه هشتاد دارد از محبوبیت بسیار بالا و خاصی بین هواداران و تماشاگران ارومیه ای، به لحاظ بازی های درخشانی که در آن سال ها به معرض نمایش گذاشته است را دارد.

محمد حضرت پور شهردار اورمیه در حاشیه بازی عصر روز چهارشنبه تیم والیبال شهرداری اورمیه و بازرگانی جواهری گنبد شهردار اورمیه کواچ را به عنوان شهروند افتخاری اورمیه معرفی کرد.

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی ایران به همراه امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی که برای دیدن این دیدار به شهر اورمیه سفر کرده است در بدو ورود به سالن از سوی شش هزار هوادار مورد تشویق قرار گرفت.

کواچ در حالی که بنر با نوشته اورمیه شهر عاشقان والیبال آسیا را در دستانش حمل می کرد به احترام تماشاگران در سالن غدیر اورمیه دور افتخار زد.

تیم شهرداری اورمیه امروز توانست در سه ست متوالی ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۷ قاطعانه تیم بازرگانی جواهری گنبد را شکست دهد.

The post کواچ شهروند افتخاری اورمیه شد appeared first on پایگاه خبری – تحلیلی اویان نیوز.

…read more

From:: Oyan News