آذربایجان غربی: ۴۱۵ فقره تصادف فوتی در ۱۱ ماه سالجاری

اویان نیوز: معاون عملیات فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی از ابتدای سالجاری تا کنون ۴۱۵ فقره تصادف منجر به فوت در محورهای درون و برون شهری استان به وقوع پیوسته است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، سرهنگ محمدعلی بختیاری ظهر دوشنبه درنشست خبری هفتگی نیروی انتظامی با اشاره به کاهش ۱۹ درصد تصادفات درون و برون شهری در سطح استان از ابتدای سالجاری تا کنون، افزود: همچنین تعداد تصادفات فوتی طی مدت مشابه سال گذشته ۵۱۴ فقره بوده که به ۴۱۵ فقره کاهش یافته است.

۹۸ تن در تصادفات درون شهری آذربایجان غربی جان باختند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان‌غربی نیز در این نشست از جان باختن ۹۸ تن در تصادفات درون شهری استان از ابتدای سالجاری تا کنون خبر داد و گفت: امسال تصادفات منجر به فوت در سطح استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد کاهش یافته است.

سرهنگ علی سعیدی با اعلام اینکه طی مدت مشابه سال گذشته ۱۱۱ تن در تصادفات فوتی محورهای درون شهری آذربایجان غربی جان خود را از دست داده اند، افزود: این در حالی است که تصادفات جرحی از ۴ هزار و ۶۶۷ فقره به ۶ هزار و ۶۲۵ فقره افزایش یافته است.

وی از کاهش ۶ درصدی میزان صدور گواهینامه رانندگی در آذربیاجان غربی از ابتدای امسال تا کنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و افزود: طی سال گذشته ۱۷۴ هزار و ۶۳۴ جلد گواهینامه رانندگی در استان صادر شده بود که این تعداد امسال به ۱۶۰ هزار و ۹۲۹ جلد کاهش یافته است.

The post آذربایجان غربی: ۴۱۵ فقره تصادف فوتی در ۱۱ ماه سالجاری appeared first on پایگاه خبری – تحلیلی اویان نیوز.

…read more

From:: Oyan News