جاده ی اهر – تبریز جان ۵ معلم را گرفت

اویان نیوز: صبح امروز در یک حادثه رانندگی در جاده ی اهر – تبریز ۵ معلم جان خود را از دست دادند.

به گزارش اویان نیوز به نقل اهروصال ، حبیب حسینقلیزاده مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی اظهار داشت: امروز سه فقره تصادف در جاده اهر – تبریز رخ داد که متاسفانه ۵ نفر کشته و ۵ نفر دیگر مصدوم شدند.

وی افزود: در اثر واژگونی دو دستگاه پژو دو نفر مصدوم شدند، در اثر برخورد یک دستگاه مینی بوس و یک دستگاه پژو سه نفر مصدوم شدند و متاسفانه در برخورد یک دستگاه روآ و یک دستگاه اتوبوس اسکانیا که حامل ۵ نفر از معلمان مدارس شهرستان اهر که حوالی ساعت ۷:۳۰ صبح رخ داد ۵ نفر از معلمان شهرستان اهر در دم جان سپردند.

پس از این سانحه روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان اهر با انتشار اطلاعیه اسامی معلمان فوت شده را اعلام کرد: علیرضا فضلی، شهین پور شیخ، معصومه ابراهیمی، یمن حیدری و بیوک خانم قربان موحد.

واکنش نماینده اهر: ای کاش میمردم و این خبر را نمی شنیدم

عباس فلاحی باباجان نماینده اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی در واکنش به این سانحه رانندگی به آناج اظهار کرده: اکنون با شنیدن خبر این حادثه آروزی مرگ می کنم و ای کاش می مردم و چنین خبری را نمی شنیدم.

وی با بیان اینکه تلفات این جاده از زلزله بیشتر بوده است، گفت: امروز صبح با شنیدن این خبر با وزیر تماس گرفتم و قضیه را اطلاع دادم، آقای وزیر اکنون پاسخ دهید، جواب مردم را چه بدهم، چگونه مردم را به آرامش دعوت کنم.

فلاحی افزود: زمانی که این موضوع افزایش اعتبار را برای وزیر مطرح کردم، وزیر با بی خیالی گفت که شما مگر وضعیت نفت کشور را نمی دانید.

نماینده اهر …read more

From:: Oyan News