وحید فائزپور به زندان مرکزی اورمیه منتقل شد

By maday

tecdid nezer kiyaksar

اختصاصی اویان نیوز: دیروز وحید فائزپور پس از مراجعه به واحد ابلاغ اجرای احکام دادگاه اورمیه بازداشت و به زندان مرکزی اورمیه منتقل شد.

بنا به اطلاع اویان نیوز، یکشنبه ۲آذر۹۳ وحید فائزپور وبلاگ نویس آذربایجانی پس از مراجعه به واحد ابلاغ اجرای احکام دادگاه اورمیه بازداشت و به زندان مرکزی اورمیه منتقل شد.

یکی از نزدیکان این فعال آذربایجانی به اویان نیوز گفت: “وحید فائزپور عصر روز جاری از زندان با خانواده‌اش تماس گرفته و اعلام کرده که در بند پذیرش زندان اورمیه بسر می‌برد.»

وحید فائزپور به اتهام اخلال در نظم عمومی در شعبه ۱۰۷ دادگاه جزایی اورمیه به ۵۰ ضربه شلاق تعزیری و ۵ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده بود .

محمد جلیلی رئیس شعبه ۱۰ دادگاه تجدید نظر استان آذربایجان غربی “با تخفیف” حکم ۵۰ ضربه شلاق را به ۵ میلیون ریال جزای نقدی تبدیل کرده و حکم دادگاه بدوی را تایید نمود.

به موجب این حکم، این وبلاگ نویس آذربایجانی به اتهام اخلال در نظم عمومی در مجموع به ۱۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم گردید.

در روزهای اخیر ماموران واحد ابلاغ با مراجعه به منزل پدری وی با تسلیم ابلاغ کتبی اعلام کردند که وحید فائزپور خود را جهت پرداخت جریمه نقدی …read more

From:: Oyan News