جاده مرگ آذربایجان باز قربانی گرفت

eher-tebriz2

اویان نیوز: بر اثر واژگونی دو خودرو در جاده اهر – تبریز دو نفر کشته و ۴ نفر دیگر مصدوم شدند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از نصرنیوز، جمعه ۵دی۹۳ وقوع دو حادثه رانندگی، منجر به فوت دو تن در محور مواصلاتی جاده اهر – تبریز و همچنین مصدومیت ۴ تن شد.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان شرقی، گفت: در پی واژگونی یک دستگاه پژو در جاده اهر- تبریز نرسیده به سه راهی اهر، در ساعت ۲ بامداد ۵دی۹۳ متاسفانه یک تن در دم جان باخت.

حبیب حسینقلی زاده گفت: این سانحه رانندگی یک مصدوم نیز داشت که توسط تکنسین های پایگاه ۲۰۲ تبریز به بیمارستان امام رضا منتقل شد.

وی با اشاره به واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید درجاده اهر- تبریز، ورودی روستای شهرک، در ساعت ۱۱:۴۰ امروز ، گفت: این حادثه نیز یک کشته و ۳ مصدوم داشت که به تشخیص تکنسین های پایگاههای ینگجه و شیخ رجب و هلال احمر به بیمارستان امام رضا تبریز منتقل شدند.

پیشتر روز ۲۲آبان۹۳ بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو با یک دستگاه تریلر، در جاده اهر-تبریز ۵ سرنشین پژو زنده زنده سوختند.

“تلاش» برای تأمین اعتبار پروژه بزرگراه اهر – تبریز

امروز اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی در آیین معارفه فرماندار جدید اهر، یکی از اولویت های اصلی حوزه راه و شهرسازی و استانداری را پروژه بزرگراه اهر – تبریز عنوان کرد.

به گفته وی: تلاش داریم با تأمین اعتبارات بیشتر در اجرای این پروژه تسریع گردد.

در روزهای گذشته، بیش از ۲۰۰۰ تن از شهروندان اهری با امضای طوماری خواستار تسریع تکمیل پروژه بزرگراه اهر – تبریز شده اند.

جاده ی اهر – تبریز یکی از پرحادثه ترین راه های مواصلاتی در آذربایجان می باشد که سالانه ده ها تن در اثر تصادفات رانندگی در این جاده جان …read more

From:: Oyan News